O nás

“ …už štvrťstoročie vám ponúkame naše služby… a plánujeme v tom pokračovať aj naďalej…“

….sme cestovná agentúra, ktorá sa špecializuje na predaj leteniek a ďalších doplnkových služieb ako je ubytovanie, prenájom auta, cestovné poistenie, transfery, vlakové a iné lístky hlavne pre firmy, rôzne organizácie, športovcov, verejnú správu a pod. Na slovenskom trhu sme už od roku 1995. Od založenia spoločnosti až do roku 2009 sme na Slovensku pôsobili ako Generálne obchodné zastúpenie pre americkú leteckú spoločnosť DELTA AIR LINES.

Našim cieľom je nielen poskytovať kvalitne a  komplexne služby na Vašich pracovných cestách , cestách za oddychom a poznaním alebo na cestách za športovým úspechom a iných výjazdoch ale aj odbornú a poradenskú činnosť v súvislosti s leteckou prepravou, firemnou cestovnou politikou a pomôcť Vám čo najefektívnejšie využiť prostriedky investované do cestovania.

Naše referencie

Naše služby využívajú orgány verejnej správy, rôzne ministerstva ako Ministerstvo zahraničných veci, Ministerstvo vnútra, Ministerstvo poľnohospodárstva, Ministerstvo obrany, spolupracujeme s SOŠV, SZĽH, FK Slovan Bratislava, Slovenským zväzom karate, Slovenským zväzom hádzanej a  množstvom  firiem a spoločnosti ako Microstep Slovakia, CMI s r. o., a pod.