O nás

” …už viac ako štvrťstoročie Vám ponúkame naše služby… a plánujeme v tom pokračovať aj naďalej…”

….sme cestovná agentúra, ktorá sa špecializuje na predaj leteniek a ďalších doplnkových služieb ako je ubytovanie, prenájom auta, cestovné poistenie, transfery, vlakové a iné lístky hlavne pre firmy, rôzne organizácie, športovcov, verejnú správu a pod. Na slovenskom trhu sme už od roku 1995. Od založenia spoločnosti až do roku 2009 sme na Slovensku pôsobili ako Generálne obchodné zastúpenie pre americkú leteckú spoločnosť DELTA AIR LINES.

Aj v súčasnosti, v modernej dobe online predaja leteniek, silného konkurenčného boja o každého klienta nám naše dlhoročné skúsenosti a know-how v tejto oblasti zabezpečujú pevné miesto na trhu. Našim cieľom je nielen poskytovať kvalitne a  komplexne služby na Vašich pracovných cestách , cestách za oddychom a poznaním alebo na cestách za športovým úspechom a iných výjazdoch ale aj odbornú a poradenskú činnosť v súvislosti s leteckou prepravou, firemnou cestovnou politikou a pomôcť Vám čo najefektívnejšie využiť prostriedky investované do cestovania.

Naše referencie

Naše služby využívajú rôzne ministerstva ako Ministerstvo zahraničných veci, Ministerstvo vnútra, Ministerstvo poľnohospodárstva, Ministerstvo obrany a ďalšie, orgány verejnej správy ako napr. Úrad pre reguláciu elektronických komunikácii a poštových služieb, spolupracujeme s rôznymi školami ako napr. Žilinská univerzita, Univerzita Pavla Jozefa Šafárika. Medzi našich klientov patria aj športové zväzy a kluby ako SOŠV, SZĽH, FK Slovan Bratislava, Slovenský zväz karate, Slovenský zväz hádzanej, Športová škola karate, Špeciálne olympiády Slovensko a  množstvo  firiem a spoločnosti ako Max Sport Ltd., Microstep Slovakia, CMI s. r. o., a pod.

V roku 2022 zabezpečujeme letenky pre Európsky Olympijsky Festival Mládeže v Banskej Bystrici.

 Poďakovanie od EYOF pre GlobAmerica