O nás

” …už štvrťstoročie Vám ponúkame naše služby… a plánujeme v tom pokračovať aj naďalej…”

….sme cestovná agentúra, ktorá sa špecializuje na predaj leteniek a ďalších doplnkových služieb ako je ubytovanie, prenájom auta, cestovné poistenie, transfery, vlakové a iné lístky hlavne pre firmy, rôzne organizácie, športovcov, verejnú správu a pod. Na slovenskom trhu sme už od roku 1995. Od založenia spoločnosti až do roku 2009 sme na Slovensku pôsobili ako Generálne obchodné zastúpenie pre americkú leteckú spoločnosť DELTA AIR LINES.

Našim cieľom je nielen poskytovať kvalitne a  komplexne služby na Vašich pracovných cestách , cestách za oddychom a poznaním alebo na cestách za športovým úspechom a iných výjazdoch ale aj odbornú a poradenskú činnosť v súvislosti s leteckou prepravou, firemnou cestovnou politikou a pomôcť Vám čo najefektívnejšie využiť prostriedky investované do cestovania.

Naše referencie

Naše služby využívajú rôzne ministerstva ako Ministerstvo zahraničných veci, Ministerstvo vnútra, Ministerstvo poľnohospodárstva, Ministerstvo obrany a ďalšie, orgány verejnej správy ako napr. Úrad pre reguláciu elektronických komunikácii a poštových služieb, spolupracujeme so Žilinskou univerzitou, Univerzitou Pavla Jozefa Šafárika. Medzi našich klientov patria aj športové zväzy a kluby ako SOŠV, SZĽH, FK Slovan Bratislava, Slovenský zväz karate, Slovenský zväz hádzanej, Športová škola karate a  množstvo  firiem a spoločnosti ako Microstep Slovakia, CMI s r. o., a pod.

Aktuálne zabezpečujeme letenky pre Európsky Olympijsky Festival Mládeže v Banskej Bystrici.